3ds Max ile yapabileceğiniz harika şeyler

3ds Max ile yapabileceğiniz harika şeyler

3ds Max ile yapabileceğiniz harika şeyler:

– Geniş dünyalar ve yüksek kaliteli tasarımlar oluşturun. 3ds Max, 3B modelleme, görüntü oluşturma ve animasyon için profesyonel bir yazılımdır. Güçlü araçlarla ortamlara ve manzaralara hayat verin. Pratik doku ve gölgelendirme araçlarıyla ince ayrıntılara sahip tasarımlar ve aksesuarlar oluşturun. Tasarımlarda tam kontrolle profesyonel kalitede görüntüler üretin.

– Dahili Arnold görüntüleyicisi ile çarpıcı 3B görüntüler elde edin. Arnold, ışık karıştırmadan renk düzeltmeye kadar en karmaşık karakterlerinizi, sahnelerinizi ve efektlerinizi işleme yeteneğiyle zengin bir deneyim sunar. Gerçekçi malzemeler, aydınlatma ve gölgeler ile tasarımlarınızı canlandırın.

– Oyunlar, mimari görselleştirme, film ve TV için içerik oluşturun. 3ds Max, farklı endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılayacak geniş bir araç setine sahiptir. Otomatikleştirilmiş iş akışları, esnek veri değişimi ve uyumlu eklentiler ile projelerinizi hızlandırın. Maya, Revit, Unity, Unreal Engine gibi diğer Autodesk yazılımlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışın.

Proje Danışmanlarımız: ALPNET AJANS